Huawei Watch – osobisty partner treningowy

Smartwatche są na skraju opanowania świata, ale nie z powodów, które mogłyby się wydawać. Nikt nigdy nie miał lepszej wymówki, by go nosić, ponieważ może ładować Twoje media społecznościowe podczas treningu. Jest to również idealne rozwiązanie dla osób, które uważają, że praca w domu jest nudna, ponieważ za każdym razem, gdy na niego spojrzysz, stymuluje Twój mózg nowymi informacjami. W przeciwieństwie do większości innych smartwatchy, które wyświetlają tylko powiadomienia na swoich małych ekranach, Huawei zobowiązał się do wydania kolejnej generacji smartwatcha.

Kupujesz smartwatch? Oto najważniejsze cechy zegarka Huawei

Ten ultracienki i stylowy Zegarek Huawei jest wodoodporny do 50 metrów, posiada łatwy w obsłudze wyświetlacz dotykowy i baterię wystarczającą na tydzień pracy. Niezależnie od tego, czy chcesz słuchać muzyki, czytać wiadomości tekstowe czy sprawdzać pogodę, możesz z łatwością wykonywać codzienne czynności na swoim smartwatchu. Źle sypiasz? Smartwatch ma wbudowane inteligentne funkcje, takie jak TruSleep, która kompleksowo śledzi czas snu, wykrywa parametry (takie jak głęboki sen, lekki sen i szybkie ruchy gałek ocznych) i podaje wyniki, szczegółowe informacje o jakości snu oraz sugestie dotyczące poprawy. Urządzenie doskonale sprawdza się również podczas treningów, ponieważ jest wyposażone w czujnik tętna, licznik kalorii, krokomierz, GPS i informacje o przebytym dystansie.

Monitorowanie tętna 24/7

Monitorowanie tętna to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić dla swojego zdrowia i kondycji. Technologia monitorowania tętna TruSeen™ 4.0 wykorzystuje soczewki optyczne i przetwarzanie AI do dokładnego śledzenia tętna przez całą dobę. Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia, gdy tętno spada lub wzrasta powyżej bezpiecznego poziomu. Postaw zdrowie serca na pierwszym miejscu.

Monitorowanie SpO2 przez cały dzień

Przewlekle utrzymujące się niskie nasycenie krwi tlenem (SpO2) może być bardzo niebezpieczne dla życia. Strona Huawei Band 6 ma wbudowany system wykrywania SpO2, który monitoruje nasycenie krwi tlenem przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli poziom saturacji spadnie zbyt nisko, bransoletka zacznie wibrować, więc oddychanie i odzyskanie równowagi może zająć chwilę. Huawei ogłosił niedawno wprowadzenie na rynek nowej serii HuaweiI WATCH 3, w skład której wchodzą Huawei WATCH 3 i Huawei WATCH 3 Pro. Dwa smartwatche z systemem HarmonyOS 2 skierowane do wymagających konsumentów. Niezależne połączenie i komunikacja w każdej sytuacji. Poza profesjonalnymi funkcjami monitorowania kondycji i zdrowia urządzeń Huawei wearable oraz ultra długim czasem pracy baterii, seria Huawei Watch 3 po raz pierwszy zawiera precyzyjny czujnik temperatury, który wspiera pomiar temperatury skóry. Nowy smartwatch pomoże użytkownikom śledzić ich postępy w zakresie kondycji i zdrowia, podejmując decyzje oparte na dowodach, gdziekolwiek się znajdują. Smartwatche Huawei są idealne do załatwiania spraw w podróży.

Huawei – azjatycki gigant technologiczny

Huawei jest wiodącym światowym dostawcą inteligentnych urządzeń, technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Dzięki zintegrowanym rozwiązaniom w czterech kluczowych obszarach: sieci telekomunikacyjne, IT, inteligentne urządzenia i usługi w chmurze, Huawei sprawia, że technologia cyfrowa staje się dostępna dla każdego. Jej technologie łączą świat w bardzo inteligentny sposób. Marka Huawei wspiera ludzi, dostarczając produkty i usługi, które pomagają im zwiększyć produktywność, utrzymać łączność i zdrowie. Ten azjatycki gigant tworzy produkty dla każdego. Technologia powinna przynosić korzyści wszystkim, dlatego Huawei udostępnia ją dla każdego. Produkty Huawei są projektowane tak, aby były dostępne dla jak najszerszego grona użytkowników, z uwzględnieniem różnych ograniczeń fizycznych, umiejętności technologicznych i warunków społeczno-ekonomicznych. W świecie przesyconym informacjami, Huawei pomaga zorganizować pracę i codzienne życie. Wszystkie Smartwatche Huawei są wykonane z niezwykłą precyzją i wykorzystują najnowsze technologie. Huawei kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo urządzeń mobilnych, dostarczając kompleksowe rozwiązania chroniące użytkowników, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom komfortu użytkowania, dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie.

Smartwatch Huawei – inteligentne urządzenie zarządzające

Smartwatch to urządzenie, które z powodzeniem zastępuje tradycyjny zegarek. Jego popularność wynika z faktu, że zastępuje wiele urządzeń, pełniąc takie funkcje, jak odmierzanie czasu, monitorowanie aktywności fizycznej, ułatwianie korzystania ze smartfona i wiele innych. Jeśli jesteś osobą aktywną, która chce rejestrować różne dyscypliny sportu z maksymalną precyzją, smartwatch Huawei stoi samodzielnie.